Kursy zawodowe – przepis na wyższe zarobki

Panująca na świecie pandemia zdecydowanie zaburzyła rytm funkcjonowania wielu branż. Nie jest to jednak powodem aby przestać zdobywać nowe kwalifikacje. Bogaty wybór kompetencji, które możesz nabyć podczas naszych kursów na pewno przypadnie Ci do gustu. Wszystko w bardzo bezpiecznej i wygodnej formie zajęć online. Czy jesteś gotowy na nową porcję wiedzy?

Dlaczego warto szkolić się z nami?

Doszkalanie zawodowe jest nieodłącznym elementem pracy zawodowej każdego specjalisty. Uprawnienia trzeba odnawiać co kilka lat, a zdobywanie nowej wiedzy jest praktycznie codziennością. Odnoszenie sukcesu na polu zawodowym nie jest czynnością skończoną i wymaga stałej pracy i zainteresowania.

Podnosząc kwalifikacje lub odnawiając uprawnienia z naszą firmą masz gwarancję, że oddajesz się w ręce specjalistów w danej dziedzinie, a przygotowane materiały zawsze będą najwyższej jakości. Stawiamy przede wszystkim na praktykę i rzetelne przekazywanie informacji, tak aby każdy mógł odpowiednio zrozumieć i opanować materiał. Skuteczność naszej metodyki potwierdza bardzo wysoki współczynnik zdawalności.

Na tle innych firm oferujących kursy i szkolenia wyróżnia nas posiadanie własnej komisji kwalifikacyjnej akredytowanej przez Urząd Dozoru Technicznego oraz komisji powołanej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że posiadamy sprawdzone i nowoczesne techniki nauczania, które pozwalają na aktywny udział wszystkich uczestników.

Bezpiecznie i szybko zdobądź nowe kwalifikacje

Chcąc osiągną sukces nie można spoczywać na laurach. Wie o tym każdy, kto ma chociaż trochę doświadczenia zawodowego. Świat wokół nas ewoluuje, a nowe kompetencje zawsze zwiększają nasze szanse na rynku pracy. W wielu przypadkach jest również oczywiste, że więcej kompetencji przekłada się na większe zarobki. Nie czekaj aż inni Cię dogonią, już dzisiaj zapisz się na wybrany kurs i zdaj egzamin bez stresu.

Ostatnio na czasie jest kurs spawalniczym, który w połączeniu z praktyką pozwala na zdecydowane podniesienie zarobków oraz wartości na rynku pracy. Spawacze poszukiwani są zarówno w Polsce jak i za granicą. Dobrze wyszkolony spawacz na pewno nie pozostanie długo bez zatrudnienia.

W ofercie naszych szkoleń znajdziesz również uprawnienia SEP G1, G2 oraz G3. Uprawnienia z tej grupy są zdecydowanie pomocne podczas wykonywania wielu czynności związanych z elektryką, energetyką oraz gazownictwem, w zakresie ich eksploatacji bądź dozoru. Polecane są pracownikom różnego rodzaju firm budowlanych, a także ich właścicielom.

Oferujemy również kursy, które pozwolą awansować lub zdobyć nowy zawód. Do najpopularniejszych kursów tego typu należą kurs napełniania i obsługi butli, kurs F-gazów, lutowania, a także absolutny hit w ostatnim czasie – kurs systemów fotowoltaicznych.

Nowością w naszej ofercie są kursy UDT, które pozwalają zdobyć wiedzę i kwalifikacje z wielu dziedzin. Oferujemy kursy na wózki widłowe, żurawie HDS, ładowarki teleskopowe czy podesty ruchome. Tego typu umiejętności pożądane są w wielu zawodach i z pewnością pozwolą Ci uprzyjemnić swoją codzienną pracę.

Postaw na najlepszych specjalistów od szkoleń i już dzisiaj wybierz kurs idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Zapisz się na naszej stronie internetowej lub skorzystaj z naszej infolinii. Czekamy na Ciebie!

Powiązane wpisy

Polecane

Jak zachować piękno pergoli przez cały rok?

Dzięki swojej uniwersalności i estetyce pergole są coraz popularniejszym elementem w ogrodach i na...

Kolorowe klamki do drzwi wewnętrznych – hit czy kit?

Kolorowe klamki do drzwi wewnętrznych to niezwykły element, który może zmienić charakter i wyrazistość...

Kanapy i sofy wypoczynkowe – relaks w domowym zaciszu

Ciężko wyobrazić sobie relaks w salonie bez wygodnej kanapy czy miękkiej sofy. To meble,...

Najlepsze ładowarki teleskopowe na wynajem

Ładowarki teleskopowe to wszechstronne maszyny, które znajdują zastosowanie w różnych branżach i sytuacjach. Są...

Gdzie kupować narzędzia znanych marek typu Makita DeWalt Bosch?

Podpowiadamy, gdzie zaopatrywać się w profesjonalne narzędzia w Internecie Jeśli jesteś fachowcem lub po prostu...

Nowoczesne systemy sterowania na przykładzie sterowników CompactLogix 5480 od...

Inteligentna produkcja to wyraźny trend obowiązujący we współczesnym przemyśle. Coraz więcej zakładów w Polsce,...

Sprawdź również