Wielofunkcyjne urządzenia dla logistyki

Wykonywanie wielu zawodów nie byłoby możliwe bez wykorzystania odpowiednich urządzeń. Producenci sprzętu technologicznego oferują nam modele wyposażone w coraz to nowe, innowacyjne rozwiązania. Urządzenia dla logistyki to szeroka kategoria terminali czy skanerów – np. Datalogic Memor 10 bądź Zebra DS2208.

Solidny i wytrzymały tablet

Bardzo często pracodawcy wyposażają swoich pracowników w wielofunkcyjny sprzęt, który znacznie ułatwia wykonywanie codziennych czynności pracowniczych. Doskonałym przykładem są terminale, powszechnie wykorzystywane w wielu środowiskach. Model Datalogic Memor 10 to doskonała propozycja dla współczesnych przedsiębiorców. Urządzenie poradzi sobie w handlu detalicznym, transporcie, logistyce, produkcji bądź opiece zdrowotnej. Terminal wzbogacony został w najnowsze technologie, wykorzystywane dotychczas w smartfonach. Kompaktowa obudowa sprawia, iż urządzenie bardzo dobrze trzyma się w dłoni – nie jest ono narażone na wysunięcie się i upadek.

Posiada wydajny silnik skanujący i cechuje się niezwykłą odpornością. Bez problemu może być zatem użytkowany w każdym środowisku pracowniczym – na zewnątrz bądź wewnątrz budynku. Dodatkowo terminal dysponuje wydajnym 8-rdzeniowym procesorem o częstotliwości 2GHz. W połączeniu z systemem Android 8.1 i Google Mobile Services możliwe jest obsługiwanie najbardziej wymagających aplikacji. Datalogic Memor 10 posiada certyfikat Android Enterprise Recommended, który jest potwierdzeniem przystosowania do pracy w przedsiębiorstwie. Atutem terminala jest funkcja bezprzewodowego ładowania. Wydajność i ergonomia pracy zapewnione są natomiast dzięki wymiennej baterii wewnątrz urządzenia. Wykorzystane są w nim również komunikacje bezprzewodowe: Wi-Fi, Bluetooth, NFC oraz 4G (LTE), przepływ danych jest zatem szybki i płynny, a kontakt z bazą ciągły.

Urządzenia dla logistyki – uniwersalny skaner

Kolejną propozycją może być wielofunkcyjny czytnik kodów kreskowych Zebra DS2208. Urządzanie umożliwia odczyt kodów kreskowych z etykiet produktów, ekranów telefonów komórkowych, tabletów bądź ekranów LCD – w zasadzie rodzaj powierzchni nie ma żadnego znaczenia. Skaner idealnie poradzi sobie z kodami 1D oraz 2D. Czytnik jest bardzo łatwy w obsłudze, wielofunkcyjny i kompatybilny z różnego typu interfejsami. Wykonywać może skanowanie, wykorzystując do tego interfejs USB, RS232 bądź KBW. Nie jest konieczne samodzielne wybranie wymaganego interfejsu, bowiem wystarczy podłączyć właściwy kabel do skanera, a on sam zacznie działać w oparciu o odpowiedni.

Powiązane wpisy

Polecane

Jaka piła do asfaltu? Wybieramy najlepsze przecinarki!

Cięcie asfaltu - na czym to polega? Przecinarka jezdna do asfaltu - jak wybrać?...

Rodzaje wykopów

Mało kto zdaje sobie sprawę, jak wiele – wydawałoby się tak odmiennych i...

Wielofunkcyjne urządzenia dla logistyki

Wykonywanie wielu zawodów nie byłoby możliwe bez wykorzystania odpowiednich urządzeń. Producenci sprzętu technologicznego oferują...

Nowoczesne apartamenty o luksusowym wykończeniu

Wakacje to czas szczególny, bowiem wówczas wiele osób decyduje się na spędzenie urlopu w...

Kto oferuje pomoc w upadłości konsumenckiej bądź firmy?

Obecna sytuacja w wielu przypadkach sprawiła, iż firmy lub osoby prywatne stały się niewypłacalne....

Aparaty ortodontyczne korygujące wadę zgryzu w każdym wieku

Piękny i zdrowy uśmiech stanowi wizytówkę człowieka. Bardzo ważna jest zatem profilaktyka stomatologiczna, która...

Sprawdź również