Kursy zawodowe – przepis na wyższe zarobki

Panująca na świecie pandemia zdecydowanie zaburzyła rytm funkcjonowania wielu branż. Nie jest to jednak powodem aby przestać zdobywać nowe kwalifikacje. Bogaty wybór kompetencji, które możesz nabyć podczas naszych kursów na pewno przypadnie Ci do gustu. Wszystko w bardzo bezpiecznej i wygodnej formie zajęć online. Czy jesteś gotowy na nową porcję wiedzy?

Dlaczego warto szkolić się z nami?

Doszkalanie zawodowe jest nieodłącznym elementem pracy zawodowej każdego specjalisty. Uprawnienia trzeba odnawiać co kilka lat, a zdobywanie nowej wiedzy jest praktycznie codziennością. Odnoszenie sukcesu na polu zawodowym nie jest czynnością skończoną i wymaga stałej pracy i zainteresowania.

Podnosząc kwalifikacje lub odnawiając uprawnienia z naszą firmą masz gwarancję, że oddajesz się w ręce specjalistów w danej dziedzinie, a przygotowane materiały zawsze będą najwyższej jakości. Stawiamy przede wszystkim na praktykę i rzetelne przekazywanie informacji, tak aby każdy mógł odpowiednio zrozumieć i opanować materiał. Skuteczność naszej metodyki potwierdza bardzo wysoki współczynnik zdawalności.

Na tle innych firm oferujących kursy i szkolenia wyróżnia nas posiadanie własnej komisji kwalifikacyjnej akredytowanej przez Urząd Dozoru Technicznego oraz komisji powołanej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że posiadamy sprawdzone i nowoczesne techniki nauczania, które pozwalają na aktywny udział wszystkich uczestników.

Bezpiecznie i szybko zdobądź nowe kwalifikacje

Chcąc osiągną sukces nie można spoczywać na laurach. Wie o tym każdy, kto ma chociaż trochę doświadczenia zawodowego. Świat wokół nas ewoluuje, a nowe kompetencje zawsze zwiększają nasze szanse na rynku pracy. W wielu przypadkach jest również oczywiste, że więcej kompetencji przekłada się na większe zarobki. Nie czekaj aż inni Cię dogonią, już dzisiaj zapisz się na wybrany kurs i zdaj egzamin bez stresu.

Ostatnio na czasie jest kurs spawalniczym, który w połączeniu z praktyką pozwala na zdecydowane podniesienie zarobków oraz wartości na rynku pracy. Spawacze poszukiwani są zarówno w Polsce jak i za granicą. Dobrze wyszkolony spawacz na pewno nie pozostanie długo bez zatrudnienia.

W ofercie naszych szkoleń znajdziesz również uprawnienia SEP G1, G2 oraz G3. Uprawnienia z tej grupy są zdecydowanie pomocne podczas wykonywania wielu czynności związanych z elektryką, energetyką oraz gazownictwem, w zakresie ich eksploatacji bądź dozoru. Polecane są pracownikom różnego rodzaju firm budowlanych, a także ich właścicielom.

Oferujemy również kursy, które pozwolą awansować lub zdobyć nowy zawód. Do najpopularniejszych kursów tego typu należą kurs napełniania i obsługi butli, kurs F-gazów, lutowania, a także absolutny hit w ostatnim czasie – kurs systemów fotowoltaicznych.

Nowością w naszej ofercie są kursy UDT, które pozwalają zdobyć wiedzę i kwalifikacje z wielu dziedzin. Oferujemy kursy na wózki widłowe, żurawie HDS, ładowarki teleskopowe czy podesty ruchome. Tego typu umiejętności pożądane są w wielu zawodach i z pewnością pozwolą Ci uprzyjemnić swoją codzienną pracę.

Postaw na najlepszych specjalistów od szkoleń i już dzisiaj wybierz kurs idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Zapisz się na naszej stronie internetowej lub skorzystaj z naszej infolinii. Czekamy na Ciebie!

Powiązane wpisy

Polecane

Okna drewniane a plastikowe – wady i zalety

Podczas budowania lub remontowania domu trzeba podjąć wiele istotnych decyzji, które wpłyną nie tylko...

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie mebli biurowych?

Wybierając meble biurowe trzeba mieć na uwadze znacznie więcej kwestii, niż tylko dobry wygląd....

Masz hurtownię instalacyjną? Sprawdź, dlaczego warto wprowadzić do oferty...

Boom budowlany, który w ostatnich latach znacząco przybrał na sile, napędza również sprzedaż w...

Jak wybrać dobry odkurzacz do pyłów szkodliwych?

Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy w przemyśle generuje wiele wymagań odnośnie każdego składnika wyposażenia...

Biuro architektoniczne – pomoc w zaprojektowaniu domu marzeń

Budowa własnego domu jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Zanim jednak przystąpimy...

Ciekawe inspiracje nowoczesnych wnętrz

Każdy z nas aranżując dom, nowe mieszkanie, bądź przeprowadzając remont, poszukuje ciekawych inspiracji wnętrz....

Sprawdź również