Ekspresowa naprawa dachu z papy

Papa termozgrzewalna posiada pewne właściwości, które w połączeniu z często niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, przykładowo wahaniami temperatur, prowadzą do powstawania drobnych uszkodzeń, szpar i pęknięć. Jak ekspresowo naprawić dach z papy?

Parametry techniczne papy

Papa tradycyjna przez niską cenę nadal cieszy się dość sporą popularnością. Obecnie na rynku znajduje się wiele rodzajów pap o różnych właściwościach, a także do różnych zastosowań. Obecnie najpopularniejszą z pap jest papa termozgrzewalna. Materiał podgrzany od spodniej strony układa się na rozgrzanym podłożu. Przed tym warto dokonać wentylacji dachu, ponieważ jej brak bądź zaniedbanie może spowodować pojawieniem się wilgoci wewnątrz obiektu.

Guma w płynie – naprawa przecieków

Warstwa izolacyjna papy często pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, a szczególnie wahań temperatury pracuje wraz z podłożem, przez co może dochodzić do powstawania drobnych pęknięć i szczelin. Nawet mikro szczeliny grożą zawilgoceniem budynku, a jak wiadomo nieszczelny dach to niebezpieczny dach. Drobne przecieki nie wymagają wymiany całej izolacji dachu ani nakładania kolejnych warstw papy. Dach można naprawić w bardzo szybki i prosty sposób, a mianowicie nakładając gumę w płynie. Aplikacja preparatu nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Wystarczy pędzel i puszka materiału izolacyjnego. Już 2 milimetrowa warstwa w pełni zabezpieczy dach.

Gumę można nakładać bezpośrednio na papę, prosto z puszki. Dzięki swojej konsystencji wypełni drobne szczeliny, zapobiegając w ten sposób przedostawaniu się wody do wewnątrz budynku. Nie ma łatwiejszego sposobu naprawy dachu z papy! W sklepie internetowym GumaNaDach.pl można nabyć gotowe zestawy naprawcze https://gumanadach.pl/product/cws-express-10l-zestaw-naprawczy-do-dachu/ Jeśli zatem masz problem z przeciekającym dachem pokrytym papą skorzystaj z kanadyjskiej płynnej gumy, zabezpiecz dach szybko i skutecznie.

Powiązane wpisy

Polecane

Jaka piła do asfaltu? Wybieramy najlepsze przecinarki!

Cięcie asfaltu - na czym to polega? Przecinarka jezdna do asfaltu - jak wybrać?...

Rodzaje wykopów

Mało kto zdaje sobie sprawę, jak wiele – wydawałoby się tak odmiennych i...

Wielofunkcyjne urządzenia dla logistyki

Wykonywanie wielu zawodów nie byłoby możliwe bez wykorzystania odpowiednich urządzeń. Producenci sprzętu technologicznego oferują...

Nowoczesne apartamenty o luksusowym wykończeniu

Wakacje to czas szczególny, bowiem wówczas wiele osób decyduje się na spędzenie urlopu w...

Kto oferuje pomoc w upadłości konsumenckiej bądź firmy?

Obecna sytuacja w wielu przypadkach sprawiła, iż firmy lub osoby prywatne stały się niewypłacalne....

Aparaty ortodontyczne korygujące wadę zgryzu w każdym wieku

Piękny i zdrowy uśmiech stanowi wizytówkę człowieka. Bardzo ważna jest zatem profilaktyka stomatologiczna, która...

Sprawdź również